חיפוש

4 תפקידים של עורך דין חדלות פירעון

בעלי עסקים עשויים לגלות ביום בהיר אחד שהם צריכים להודיע על פשיטת רגל, כך שהאדמה נשמטת מתחת לרגליהם. מדובר במצוקה כלכלית גדולה שמשלבת מורכבויות משפטיות. המדריך הנוכחי יצא לבדוק איך עורך דין חדלות פירעון יכול לסייע למי שחווים את התחושות הקשות. הישארו כאן ותגלו את התפקידים העיקריים שיוכלו לכוון אתכם במידה והגעתם למצב זה, כדי שתוכלו לדעת שיש מי שיכול לסייע.

 

התפקיד ה – 1: לתת ייעוץ

אי אפשר לכתוב על תפקידיו של עורך דין שעוסק בתחום חדלות פירעון מבלי לציין את הייעוץ שניתן על ידו. פנייה אל עורך דין זה תאפשר לכם לקבל את כל התשובות לשאלות שעולות. שכן, יש לו הבנה עמוקה בכל הנוגע לחוקים העדכניים של פשיטת רגל. הוא תמיד יהיה שם בשביל הלקוחות שלו, כמקור לתמיכה ובהירות במצבי לחץ ואי וודאות.

לתת ייעוץ

התפקיד ה – 2: להגיש את המסמכים

הסתייעות מצד עורך דין חדלות פירעון מקנה שקט נפשי גם בהקשר של הגשת מסמכים רלוונטיים לגורמים השונים. מי שעברו הליך שכזה, יודעים שניתן להיתקל בו בבירוקרטיה שעשויה להיות מסובכת עבור ה"אזרח הקטן".

 

התפקיד ה – 3: לערוך משא ומתן עם הנושים

לעיתים עולה הצורך בעריכת משא ומתן אל מול הנושים. שכן, יש כל מיני פתרונות חלופיים שיכולים להיות מונחים על גבי השולחן. כדי שזה יקרה, עורך הדין צריך לבצע את הפעולות הבאות:

  • ניתוח מעמיק של דוחות כספיים
  • הערכת התחייבויות
  • פיתוח אסטרטגיה שתביא לארגון מחודש של כלל החובות

יישום הפעולות הללו באופן מקצועי, צפוי להוביל בסופו של דבר לקבלת הסדר חוב  שמקדם את ההליך.

לערוך משא ומתן עם הנושים

התפקיד ה – 4: להגן על הזכויות של החייבים

אנשים שמצאו את עצמם במצב של חדלות פירעון עשויים להיות שבריריים וחסרי אונים. מצב נפשי שכזה עשוי להקשות בחיפוש מידע שנוגע לזכויות שקבועות בחוק. לכן צריך לפנות לעורך הדין שזה פועלו.

 

כך תגיעו אל עורך דין חדלות פירעון מומלץ

התפקידים שהוצגו בפניכם עד כה, חשפו את החשיבות הגבוהה שבפנייה אל עורך דין שעוסק בתחום. שכן, זה יכול להוות כמגדלור ולתת את ההכוונה והתמיכה לכל לקוח. עכשיו אתם צריכים לדעת איך תוכלו להגיע לעורך דין מומלץ בתחום. נסביר בקצרה כי עליכם לערוך בירור בקבוצות פייסבוק שעוסקות בתחום הפיננסים או בלשונית הביקורות של גוגל. שם יש מידע מהימן שיכוון אתכם לעורך הדין שיעשה לכם סדר.

 

מילים אחרונות לסיום

לעורך דין חדלות פירעון יש 4 תפקידים חשובים שיכולים לשנות את חייהם של אנשים שנמצאים במשבר פיננסי עמוק. המדריך הנוכחי אפשר לכם להכיר בתפקידים אלו מקרוב, כך שכעת, נותר לכם רק לפנות לעורך דין מומלץ בתחום שיבצע את תפקידו באופן מקצועי ויביא לשינוי שלו ייחלתם.

עורך דין חדלות פירעון

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא