חיפוש

עורך דין מקרקעין – למה הוא חשוב לכם?

כל מה שקשור לנושא המקרקעין תמיד עניין אתכם אבל רק היום אתם באמת יכולים לקנות נכס? או שאולי ניסיתם דווקא להתחמק מהתמודדות עם התחום הזה כל השנים אך עכשיו כבר אין לכם ברירה ואתם צריכים לשכור דירה? להשכיר נכס או לעשות כל פעולה אחרת שקשורה למקרקעין? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם דרוכים ולחוצים. החדשות הטובות הן שזה לא משנה איזו פעולה שקשורה לנדל"ן אתם רוצים לעשות, כי היום אתם כבר לא חייבים לעשות זאת לבד. עורך דין מקרקעין הוא האדם שיוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך, אז למה שלא תחפשו את עוה"ד המושלם עבורכם עוד היום?

 

מה יכול לעשות למענכם עוה"ד?

עורך דין מקרקעין כמו מירי יעקב גביש למשל הוא אדם שיכול להשתלב בלא מעט סוגיות ועסקאות הקשורות לתחום הזה. לכן, בין אם אתם רוצים:

  • למכור למישהו נכס
  • לקנות ממישהו דירה
  • להשכיר את הדירה שלכם לדיירים
  • לעשות פרויקט של תמ"א 38
  • להתמודד מול העירייה שתובעת אתכם על כך שעשיתם הרחבה בלי אישור

 

או שאתם צריכים להתמודד עם כל סוגיה אחרת הקשורה למקרקעין שלכם, הרי שעוה"ד הוא הכתובת הנכונה. אדם שמכיר גם את החוקים המשפטיים במדינה וגם את תחום המקרקעין יוכל להסביר לכם באיזו סיטואציה אתם באמת נמצאים, מה כדאי לעשות וממה חשוב ביותר להימנע.

זה לא משנה אם אתם כבר אשמים בכך שעשיתם עבירה על החוק אשר קשורה למקרקעין או שאתם תוהים איזו החלטה נכון לכם לקבל. בכל מקרה עו"ד מקרקעין יוכל לעזור לכם ואין ספק שתרומתה לתהליך תהיה רבה.

בשלב הראשון כל שעליך לעשות זה פשוט לפנות אלינו! מרגע שהחלטת לפנות אלינו – אנו נעשה את כל המאמצים לכוון אותך עד שתקבל את הפתרון הטוב ביותר! קבל ייעוץ טלפוני ללא התחייבות.
שלב ב' לאחר שתפנה אלינו, נדאג לבצע איתך שיחת היכרות שבה נבין את המקרה שלך, ומהם האופציות העומדות לרשותך. במידה ונחליט שכדאי לך להגיע לפגישה ולקבל טיפול – אנו נדאג לעדכן אותך.אנו נקיים איתך פגישה במשרדנו ונבין לעומק במה דברים אמורים. נגיד לך מה את צריך להביא איתך לפגישה הבאה / לדיון, יינתנו לך עלויות ונצא לדרך עד לקבלת הפתרון הטוב ביותר בעבורך!

כמה עולה פגישה עם עורך דין כזה?

זו שאלה שעמוק בפנים מטרידה את כולנו, בין אם נודה בה ובין אם לא, אך לא קל לענות עליה. זה ברור שלכל עורך דין מקרקעין יש את התעריפים שלו וזה גם ברור שמותר לנו, בתור לקוחות, להשוות בין המחירים של כמה עורכי דין מובילים.

ההמלצה שלנו היא להתייחס אומנם למחיר ולקחת אותו בחשבון, אך לזכור שזה לא הנתון היחיד שצריך לעזור לכם לבחור את איש המקצוע שלכם. תמיד עדיף יהיה גם להיפגש עם עוה"ד הפוטנציאלי, אפילו אם הפגישה הזאת תעלה לכם כסף, כי כך תוכלו להתרשם ממנו. חשוב להיות כמה שיותר בטוחים שבחרתם אדם אמין, רציני ומוביל לטיפול בסוגיית הנדל"ן שלכם ולכן שווה להשקיע בחיפוש איש המקצוע הטוב ביותר.

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא