חיפוש

5 דרכונים אירופאיים ותנאי קבלתם

קבלת דרכון אירופאי הוא חלום עבור אנשים רבים ברחבי העולם, והישראלים אינם יוצאי דופן. עם הדרכון הנכון, גם אתם יכולים לנסוע לאירופה בקלות, ולפתוח אתכם לעולם של תרבות, היסטוריה ונוף יפה. כמו גם היכולת ליהנות ממערכות הרווחה הנדיבות בעולם.
אם אתם מחפשים לקבל דרכון אירופאי, תצטרכו לדעת אילו מדינות מציעות להם ומהם תנאי הקבלה. להלן חמישה מהדרכונים האירופיים הפופולאריים ביותר עבור ישראלים ותנאי הקבלה שלהם.

 

5 הדרכונים האירופאיים שתוכלו להשיג בקלות אם אתם עונים על תנאים הנכונים

כעת נפנה לסקור 5 דרכונים אירופאיים ואת הדרך שבה אתם יכולים להיות זכאים לקבלתם.

דרכונים אירופאים

ספרד

הדרכון הראשון שיש לקחת בחשבון הוא של ספרד. בספרד יש תוכנית קבלת דרכונים לישראלים המאפשרת להם לבקר, ולחיות בספרד ללא מאמץ רב. תנאי הקבלה מחייבים דרכון ישראלי תקף, הוכחות למוצע שעונה על הקריטריונים של ספרד לקבלת דרכון עבור צאצאיי גירוש ספרד.

 

גרמניה

הדרכון השני שיש לקחת בחשבון הוא הגרמני. תוכנית קבלת הדרכונים של גרמניה לישראלים היא אחת הנדיבות באירופה. עם מערכת ממוחשבת מתקדמת לבדיקת הזכאות של צאצאי יקים, ואלו שיכולים להוכיח שמשפחתם התגוררה בתחומי גרמניה לפני מלחמת העולם השנייה.

 

צרפת

הדרכון השלישי שיש לקחת בחשבון הוא הדרכון הצרפתי. גם תוכנית קבלת הדרכונים של צרפת לישראלים נדיבה, ומאפשרת לישראלים ממוצע צרפתי ושל הקולוניות הצפון אפריקאיות שבהם החזיקה צרפת בעבר, הכוללת את צאצאי מרוקו, טוניס, לוב, ואלג'יר.

בתהליך שחייב להתבצע באמצעות הגשת טפסים מתורגמים לצרפתית הכוללים תעודות לידה, פטירה וכל מסמך אחר שיכול להוכיח שיש לכם קשר לצרפת או לאחת הקולוניות שלה בעבר.

דרכונים אירופאים

איטליה

הדרכון הרביעי שיש לקחת בחשבון הוא הדרכון האיטלקי. גם תוכנית קבלת הדרכונים של איטליה לישראלים היא נדיבה, ומאפשרת לישראלים לקבל דרכון איטלקי בהגשת מסמכים שיכולים להוכיח את הזיקה של המשפחה שלכם לאיטליה או לאחת המושבות שלה בצפון אפריקה כגון לוב.

 

הולנד

הדרכון החמישי שיש לקחת בחשבון הוא ההולנדי. תוכנית קבלת הדרכונים של הולנד לישראלים גם מצריכה הוכחה לזיקה להולנד של קרובי משפחה מאחד הצדדים של המשפחה שלכם.

עליכם להגיש את המסמכים בשפה ההולנדית, בתהליך שמתחיל אל מול השגרירות ההולנדית בתל אביב ועלול להצריך מכם ביקור בהולנד לקבלת הדרכון, ראיונות או כל דבר נוסף שאליו תדרשו במהלך התהליך.

 

מה הצעד הבא שעלי לעשות?

פנו כבר היום אל משרד עורכי דין לאזרחויות אירופאיות שיוכל לספק לכם את השירות המקיף בדרך לאזרחות האירופאית שאתם עומדים בתנאי הקבלה. עם עורכי הדין המנוסים ביותר בתחום, שדוברים את השפות המקומיות ובעלי הקשרים הנכונים שיאפשרו לכם ליהנות מהזכויות שלכם.

דרכונים אירופאים

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא