חיפוש

3 מצבים בהם עורך דין פלילי יסייע לך

רבים מאתנו שמעו על האירוע הפלילי החמור שאירע לפני כמה ימים במרכז הארץ. תרחיש זה הוביל להתעניינות רבה מצד הגולשים, שהעלו שאלות בהקשר זה בפורומים משפטיים שונים.

במהלך השיטוטים שלנו ברשת, נתקלנו בשאלות רבות שנגעו לתרחישים שבהם מומלץ לפנות לעורך דין שכזה. החלטנו שלא להישאר אדישים לביקוש והעלינו את המדריך הנוכחי שיציג את 3 המצבים הנפוצים ביותר. נזמין אתכם לקרוא את השורות הבאות בעיון רב, כדי שתקבלו את כל המידע העדכני בנושא.

 

מצב מספר 1. במידה וביצעתם עבירה פלילית

לצערנו, יש מי שמבצעים עבירות פליליות מבלי שהם מודעים להשלכות שלהן. יש שורה ארוכה של עבירות מסוג זה וחשוב שתכירו בהן, כדי שתדעו אם ביצעתם אותן או לא. הנה כמה דוגמאות נפוצות לעבירות פליליות:

  • נהיגה בשכרות
  • ביצוע עבירות מין מכל סוג
  • סחר בסמים
  • זיוף ועוד

מי שביצעו עבירה פלילית, צריכים ליצור קשר עם עורך דין פלילי בהקדם. שכן, זה יוכל לבדוק את שאירע ולייצג אותם בבית המשפט.

עורך דין פלילי יסייע לך

מצב מספר 2. אתם רוצים לתבוע אדם שביצע עבירה פלילית

לצערנו, יש לא מעט אנשים שבוחרים להתנהל שלא בהתאם לחוק. אלה פוגעים לא פעם באנשים אחרים שנמצאים בסביבתם. אם מצאתם את עצמכם בתרחיש שכזה, תצטרכו לפנות אל עורך דין פלילי שמכיר במציאות זו מקרוב. הוא יהיה קשוב לכם וישמע את שאירע, במטרה לקבל את כל המידע הנחוץ שיאפשר להגיש תביעה בבית המשפט, כדי שתקבלו את הזכויות והפיצויים שמגיעים לכם בהתאם לקבוע בחוק.

 

מצב מספר 3, קיבלתם זימון כדי להעיד במשפט

אתם לא חייבים לבצע עבירה פלילית בשביל לפנות לעורך דין שעוסק בתחום. מספיק שתקבלו הזמנה לבית המשפט, כדי להעיד על שאירע במקרה פלילי שנכחתם בו. חשוב להימנע מהגעה עצמאית לבית המשפט גם אם אתם יודעים ב – 100% שפעלתם כשורה. שכן, עליכם לקבל הכוונה מקצועית, טרם העלייה לדוכן העדים. מי שיפעלו אחרת, עשויים למצוא את עצמם מסתבכים עם החוק.

 

רוצים לקבל סיוע מקצועי? כדאי שתפנו לעורך דין פלילי מומלץ

יכול להיות שהבנתם בשלב זה שעליכם לפנות לעורך דין פלילי שיסייע לכם באחד מהמקרים שהוצגו לעיל. אם כך, כדאי שתדעו שעליכם לערוך בירור מקדים, טרם הפנייה לעורך הדין הנבחר. שכן, כך תוכלו לבדוק שמדובר בבעל מקצוע מומלץ שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • בעל וותק רב בתחום
  • בעל ניסיון במקרים דומים
  • אמין

 

לסיום

אלה היו 3 המצבים הנפוצים שיגרמו לכם לפנות לעורך דין פלילי, כדי לקבל ליווי משפטי הולם. כעת ברור לכם אם המקרה שנוגע לכם נחשב לפלילי, כך שתצטרכו לבצע את הפנייה בהתאם לצורך. נאחל שתבחרו בעורך דין מומלץ במידת הצורך, כדי שזה יעניק לכם שירות מקצועי.

עורך דין פלילי