חיפוש

תביעת נזיקין בארה"ב – כך תעשה את זה נכון

רבים מהאזרחים הישראלים אולי לא יודעים, אך יש להם זכאות לתבוע בארצות הברית גורמים אשר מזיקים להם על סמך תביעות נזיקין לפי דין אמריקאי. מכיוון שתביעת נזיקין היא גם ככה מורכבת, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בדין האמריקאי. עילה לתביעה יכולה להיות מגוונות ויכולה לנבוע ממקרים כמו: רשלנות רפואית, הטרדה, יחס לא הולם, חבלה, נפילה ועוד סיבות רבות. אז איך עושים זאת בצורה נכונה? 

 

תביעות נזיקין בארה״ב

בכל מה שקשור אל תביעות נזיקין בארצות הברית יכולות לזכות את התובע בפיצויים שיכולים גם לעלות במאות אחוזים על המקובל בארץ. זאת אומרת, כאשר יש לכם עילה לתביעה כזו, אין שום סיבה שלא תממשו אותה בצורה הטובה ביותר. תביעות יכולות להיות מוגשות כנגד גורמים שונים ומגוונים.

בין התחומים תוכלו למצוא: עירייה, תביעה כנגד מעביד, בעלי נכסים, המדינה אל מול חברות הביטוח ועוד. תביעת נזיקין בארה״ב יכולה להיות בנידון נזקי רכוש, נזקי גוף, נזק נפשי או עוגמת נפש ומגוון של נושאים מכל מיני סוגים.

 

עילות לתביעה

יש מגוון רחב של עילות לתביעה בארה״ב וכל מדינה בה יש את המורכבות שלה, לכן, חשוב מאוד לטפל בתביעות כאלה בצורה המקצועית ביותר שאפשר. עורך דין המתמחה בכך, ילווה אתכם החל מצעדים חשובים וקריטיים כמו הגשת תביעת נזיקין בארצות הברית ועד לסיום התהליכים של התביעה.

חשוב לבחור בייצוג המבין את הדין האמריקאי ויש לו עורכי דין מיוחדים שמורגלים בייצוג של ישראלים אשר רוצים לממש את הזכות שלהם אל מול בית הדין בארה״ב. חשוב מאוד לגבש אסטרטגיה נכונה ומתאימה יחד וגם חשוב שיהיה גורם המקשר בארה״ב אשר שיהיו את כל הכלים הנחוצים להגשת התביעה ובסוף בקבלת הפיצויים שמגיעים לכם.

 

ליווי צמוד של עורך דין

תביעת נזיקין עלולה להיות תביעה מורכבת שמערבת גם פן נפשי, גם אם מדובר על נזקי רכוש או נזקי גוף. לעיתים כשעוברים תאונת דרכים ויוצאים ללא פגע פיזי, עדיין נשארים עם טראומה קשה מאוד לעיכול מהתאונה ולהיקלע למצבי חרדה שלרוב לא עוברת ללא טיפול.

בין אם נפגעתם כתוצאה מטיול שעשיתם בארה״ב, או שאתם אזרחים שם ואינכם יודעים איך להתנהל אחרי שנפגעתם, דווקא משרד עורכי דין שיש בו עורכי דין ישראלים, יוכלו לגלות אמפתיה כלפי מצבכם ולעזור לכם בהשגת המטרה, מאחר שלעיתים אזרחים אמריקאים יוכלו לראות בהגשת תביעה מולם כאקט ״עוקץ״ ישראלי, אך לרוב לא מדובר בכך ואין למשרדי עורכי דין אמריקאים את האמפתיה הנדרשת לטיפול במקרה שלכם.

 

לסיכום

גם לאזרחים ישראלים אשר היו בטיול בארה״ב או מתגוררים שם, יש זכות להגיש תביעת נזיקין בבית הדין האמריקאי. כמו כל הגשת תביעה, רצוי ומומלץ להיוועץ ולשכור את שרותיהם של עורכי דין מנוסים המתמחים בדין האמריקאי וידעו לטפל בצורה המיטבית ביותר במקרה שלכם ולזכות אותכם בפיצויים שמגיעים לכם.

עורך דין

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא