חיפוש

עו"ד תאונת דרכים – איך בוחרים את הטוב ביותר?

עורכי דין בתחום הנזיקין עוסקים במגוון רחב של מקרים, אשר בסופו של דבר, נכללים בתחום הנזיקין, בשל נזקים שנגרמו לגוף, לרכוש, או לנפש וכן הלאה.

גם עורכי דין המטפלים בתחום תאונות דרכים הן עורכי דין בתחום הנזיקין, אשר יש להם מיומנות וניסיון ספציפיים בתחום תאונות הדרכים, הנזקים שהן גורמות והדרכים לקבלת פיצויים והסיוע הנדרש להתמודדות עם תאונה.

אז איך בוחרים עו"ד תאונת דרכים שיעזור לכם לקבל את מה שמגיע לכם?

 

תחום התמחות של עו"ד תאונת דרכים

תחום הנזיקים הוא תחום אזרחי.

יחד עם זאת, המשפט האזרחי הוא תחום עצום וגדול, שיש בתוכו אינספור תת תחומים, אשר כל אחד מהם מצריך מיומנות וידע רב בפני עצמו.

נוסף על כך, בתוך תחום הנזיקים בלבד, קיימים תתי תחומים רבים נוספים, כמו רשלנות רפואית למשל, אשר מצריכים ידע ומיומנות גבוהה, כדי לתת ללקוחות מענה מקצועי ראוי.

משום כך, הדבר הראשון שיש לבחון, כאשר מחפשים אחר עו"ד תאונות דרכים מבטיח, הוא לבדוק מהו תחום ההתמחות שלו.

ככל שמדובר על תחום התמחות צר יותר, כלומר, עו"ד נזיקין העוסק בעיקר בתאונות דרכים, כך גדלים הסיכויים שמדובר על עו"ד בעל ידע נרחב וניסיון רב יותר – בתחום ספציפי זה.

 

סנגור, או קטגור

היבט נוסף שיש לבחון לפני פנייה לעורך דין נזיקין לצורך טיפול בנזקי תאונת דרכים, בין אם מדובר על נזקי גוף ובין אם על נזקי רכוש, הוא האם עורך הדין שלכם נוהג לייצג את התובעים, או הנתבעים בדרך כלל, שכם עורך דין אשר מייצג בדרך כלל את חברות הביטוח למשל, יתקשה לתת שירות בלתי תלוי ללקוח שרוצה לתבוע את חברת הביטוח למשל.

 

ותק וניסיון

ככל התחומים המשפטיים, גם דיני נזיקים הם מורכבים ומסועפים ולעיתים מבלבלים.

לכן, יש לבדוק את מידת הניסיון של עורך הדין, אשר מצביעה ישירות על מידת ההיכרות שלו עם התחום, על מידת המיומנות שלו בניהול תיקי נזיקים שונים ועל מידת היכולת שלו להוביל את התיק שלכם להצלחה.

 

המלצות או השמצות

כמו כל בעל מקצוע, גם עורכי דין באים במגע עם מגוון רחב של לקוחות, קולגות ומומחים בתחומים שונים.

לכן, קל יחסית למצוא מידע אובייקטיבי אודות עורך הדין שלכם ברחבי הרשת.

אתם יכולים למצוא בקלות המלצות, או השמצות, שנכתבו על ידי לקוחות אמיתיים, באתרים שונים, מחוץ לאתר האינטרנט של עורך הדין שלכם, כדי להבין אם באמת מדובר על אדם אמין, שיש לו אחוזי הצלחה גבוהים בתיקים דומים לשלכם.

 

לסיכום

בחירת עו"ד תאונות דרכים חייבת להתבצע לאחר בחינה של מספר אפשרויות ובדיקה מדוקדקת של עורך הדין המועמד, כדי להבטיח שמדובר באדם אמין, שיש לו סיכוי טוב להוביל אתכם להצלחה.

מחפשים עורך דין תאונות דרכים עם הצלחות מוכחות? לחצו: https://ddlaw.co.il.

 

רכב לאחר תאונה