חיפוש

כל השיטות למימון כתיבת חוות דעת רפואית

חוות דעת רפואית היא המפתח למימוש הזכויות הרפואיות של התביעה ולמקסום סיכויי הצלחת התביעה. לאור הביקוש הרב לכתיבת חוות דעת רפואיות-משפטיות בנושאים שונים, מחיר כתיבת חוות הדעת הרפואית יכול להתגלות כסיפור יקר למדי ולכן, כדאי שתכירו את השיטות למימון כתיבת חוות דעת רפואית

 

חוות דעת רפואית – תחומים מרכזיים

על פי תקנות הדין בישראל, כל תביעה עוסקת בתחום הנזיקין, חייבת לכלול חוות דעת רפואית משפטית, אשר צריכה להיכתב על ידי רופא בעל תואר מומחה ומהווה למעשה מעין עדות בשבועה של הרופא שכתב את חוות הדעת הרפואית. לחוות הדעת הרפואית משפטית קיים משקל נכבד בעת הכרעת הדין ומכאן נובעת חשיבותה הרבה.

במסגרת כתיבת חוות דעת רפואית משפטית, ניתן למצוא מגוון סוגיות רפואיות המצריכות חוות דעת, עליהן תוכלו לקרוא בהרחבה באתר forum-md.co.il. בין העיקריות מביניהן ניתן למנות: תביעות רשלנות רפואית, תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי ותביעות נזיקין שונות, המוגשות לרוב כנגד חברות הביטוח.

 

מהם הפרמטרים המשפיעים על מחיר כתיבת חוות דעת רפואית?

החשיבות הרבה של חוות הדעת הרפואית להצלחת התביעה, הופכת את חוות הדעת המשפטית לכלי יעיל, אפקטיבי ומבוקש במיוחד, ולאור הביקוש הרב, המחיר של כתיבת חוות הדעת הרפואית משפטית עולה בהתאם.

בנוסף על הביקוש הרב, קיים אלמנט נוסף המשפיע על המחיר של כתיבת חוות דעת רפואית משפטית והוא ההיצע הקיים. רופאים מומחים רבים אינם נוטים להיענות במהירות לבקשת כתיבת חוות דעת רפואית, שכן הדבר נתפס בעיניהם כפגיעה בקולגות לעבודה שלהם, במיוחד בתחומים של רשלנות רפואית.

 

מה המחיר של כתיבת חוות דעת רפואית?

כאמור, חוות דעת רפואית משפטית צריכה להיכתב על ידי רופא בעל תואר מומחה ובעל זיקה לתחום התביעה הנדונה באופן ספציפי. כך, המחיר של כתיבת חוות דעת רפואית משפטית יכול לנוע בין אלפי שקלים לבין עשרות אלפי שקלים, תלוי בעיקר בתחום התביעה, הניסיון, התואר, המומחיות והזמינות של הרופא המומחה.

 

מימון כתיבת חוות דעת רפואית

כתיבת חוות דעת רפואית יכולה להגיע אמנם למחירים גבוהים למדי, אך כיום, ניתן למצוא מגוון אפשרויות ושיטות למימון כתיבת חוות דעת רפואית:

 

קרנות מימון

קרנות המימון לכתיבת חוות דעת רפואית מבוססות על מודלים שונים וייחודיים אשר נועדו לבדוק כי אכן קיים קייס לתביעה. במידה ואכן קיים קייס, תוכלו לקבל סיוע ומימון תוך 24 שעות ובתנאים נוחים ומשתלמים במיוחד.

 

מימון ביניים

חברות מקצועיות ומנוסות בתחום כתיבת חוות דעת רפואיות, מעניקות ללקוחותיהם (העומדים בקריטריונים שונים) מימון ביניים, המסייע בהמשך הליך התביעה.

 

פטור ממימון הוצאות

במקרים חריגים וייחודיים, ובעיקר עקב מצוקה כלכלית קשה, בית המשפט יכול לאשר פטור ממימון הוצאות משפטיות.

 

לסיכום

חוות דעת רפואית משפטית מהווה מעין עדות בשבועה של רופא בעל תואר מומחה ומהווה מרכיב מהותי במכלול השיקולים של בית המשפט בבואו להכריע את הדין. היות ומחיר כתיבת חוות הדעת הרפואית יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, קיימות מספר שיטות ואפשרויות מימון שכדאי להכיר, כמו קרנות מימון, מימון ביניים וקבלת פטור מימון הוצאות במקרים חריגים.

חוות דעת רפואית

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא