חיפוש

איך לפתוח חברה בצורה נכונה

ההחלטה לפתוח חברה בדרך כלל מלווה בלא מעט דילמות. האם זה כדאי?

האם צפוי לנו רווח כלכלי משמעתי?

ובעיקר – איך עושים את זה בצורה נכונה?

חשוב שתבינו: יש אינספור פרטים שצריך לקחת בחשבון ולכן, אם אתם יכולים לפנות לקבלת עזרה מקצועית כבר בתחילת הדרך, למה שלא תעשו זאת?

 

כיצד עזרה של עו"ד יכולה לעזור?

הרבה פעמים הדבר הראשון שאנשים חושבים עליו כשהם רוצים לפתוח חברה, זה על חיפוש רואה חשבון טוב ומוצלח. אומנם זה נכון שרואה חשבון יוכל לסייע, אך חשוב גם שיהיה לכם עורך דין מתאים. לא אחת קורה שלמרות שהחברות השונות מציעות שירות נהדר ואפילו יצירתי, הן נופלות בכל מה שקשור להתנהלות החוקית. לכן, אם אתם לא רוצים לעשות טעויות מיותרות בנושא הזה, פנו עוד היום אל עורך דין מסחרי. איש מקצוע כזה מכיר היטב את החוק, וזה לא משנה באיזה תחום החברה שלכם עוסקת, כי בכל מקרה הוא יוכל ללוות אתכם בתחום המשפטי. הליווי שלו יוכל לעזור לכם להימנע מאינספור טעויות מיותרות שאח"כ עלולות לעלות לכם הרבה כסף ואפילו להרוס את החברה, אז למה אתם מחכים?

 

איזה עורך דין מהתחום המסחרי יוכל להתאים לכם?

האמת היא שלבחור עו"ד מהתחום המסחרי זה לא דבר כל כך פשוט. יש אומנם הרבה עורכי דין שנותנים שירות כזה ברחבי הארץ, אך כמובן שרק חלק מהם יוכלו לתת לכם שירות מספיק טוב. לכן כדאי לבדוק במי אתם בוחרים. אנחנו ממליצים לכם לשים לב לפרטים כמו:

  1. כמה שנים עוסק עוה"ד בתחום?
  2. האם אתם מקבלים, באינטרנט או מאנשים שאתם מכירים, חוות דעת חיוביות אודותיו?
  3. האם עוה"ד מוכר ובעל מוניטין?
  4. האם עוה"ד פנוי וזמין לטפל בעניין שלכם?

 

בנוסף, כדאי גם לברר מה כולל המחיר. כלומר, האם הליווי הוא ליווי קבוע לכל שנות פעילות החברה או שהוא יסייע לכם רק בנושא של פתיחת החברה מבחינה חוקית ונכונה? חשוב לדבר על הדברים באופן גלוי וברור עם עוה"ד שלכם כי כך תדעו לאיזו הוצאה אתם נכנסים ומה מגיע לכם לקבל בתמורה למחיר שאתם עומדים לשלם.

 

אל תוותרו על פגישת היכרות עם עוה"ד

זה נכון שיש היום אינספור שירותים מסוגים שונים שאפשר לקבל אונליין, אך בסופו של דבר, כאשר מדברים על בחירת עו"ד לענייני מסחר, כמובן שאתם חייבים להיפגש עם איש המקצוע. שבו איתו במשרד, נסו להתרשם ממנו ומהמקצועיות שלו וכך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה לכם. אין ספק שעם עו"ד רציני הכול יוכל להתנהל בצורה טובה, וזה בהחלט משהו שכדאי להשקיע בו. אין כל סיבה להסתבך עם ניהול לא חוקי של חברה ולכן רצוי לבחור את עורך הדין הטוב ביותר לליווי התהליך הזה.

 

מדד נתונים

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא