חיפוש

מתי כדאי להשתמש בשירות עו"ד בתהליך רילוקיישן?

מעבר למדינה חדשה זו הרפתקה מרגשת שמצריכה הסתייעות מצד עורך דין מוסמך. עובדה זו כנראה ידועה לכם, אבל לא בטוח שאתם יודעים מהם המצבים שיובילו לקבלת שירותים מצדו. מדריך זה יעסוק בנושא בהרחבה ויעלה את המודעות אליו. הישארו כאן ותגלו את כל המידע הדרוש לכם, כדי שתוכלו לבצע את המעבר באופן חוקי.

 

הקדמה – מיהו עורך הדין שילווה אתכם?

כידוע, יש לעורכי דין התמחויות שנוגעות לתחומים שונים. חשוב שתכירו תחילה בתחום ההתמחות הספציפי של עורך הדין שילווה אתכם לפני, במהלך ולאחר היציאה לרילוקיישן. נסביר שמדובר במי שעוסק בתחום המיסוי. שכן, מעבר למדינה אחרת מצריך היכרות עם היבטים משפטיים ומיסויים שמשתנים ממקום אחד לאחר.

 

איך בוחרים בעורך דין מס עם ניסיון ברילוקיישן?

פנייה לעורך דין בתחום המס מצריכה בירור אודות קריטריון חשוב: היכרות עם הליכי רילוקיישן. חשוב שתכירו בעניין זה ותבדקו מיהם עורכי הדין שסייעו בעבר ללקוחות אחרים שביצעו את ההליך. שכן, אלה יוכלו ללוות אתכם באופן מקצועי. נמליץ בהזדמנות זו לבחור בעורך דין ששירותיו ניתנים כחלק מתוכנית רחבת היקף שעוסקת בתחום. אם אתם רוצים לבחון את הנושא, עליכם לקרוא פרטים נוספים אודות רילוקיישן עם חברת אושן שתלווה אתכם בכל צעד. שכן, עורכי הדין שלה עונים על הקריטריונים החשובים הבאים:

  • בעלי ניסיון רב בתחום
  • מומחים בחוקי המס של מדינות שונות
  • מעניקים יחס אישי לכל לקוח

מושג עורך דין

המצבים שבהם כדאי לפנות לעורך דין

הגיע העת להכיר ב – 3 המצבים שיובילו להסתייעות בשירותיו של עורך דין רילוקיישן.:

  • הכנת דיווחים לרשויות המס בישראל ולרשויות שנמצאות במדינת היעד. שכן, עורך הדין יבדוק את הנתונים וימסור דיווחים מלאים ומדויקים שעומדים בדרישות החוק
  • ייעוץ ותכנון מס, תוך ניתוח ההסכמים שבאים לידי ביטוי ביניכם (העובדים) לבין החברה שמעסיקה אתכם. המטרה היא לבחור בדרכים חלופיות שיובילו לחיסכון משמעותי בתשלומי המיסים
  • ליווי משפטי שיספק מענה מקצועי שנוגע להתמודדות עם עניינים בירוקרטיים סבוכים שעשויים לבוא לידי ביטוי מול הרשויות של מדינת היעד

 

ההכנות שעליכם לבצע טרם הפנייה

פנייה לעורך דין שינהל את מיסוי הרילוקיישן שלכם מצריכה הכנה. נסביר שעליכם לאסוף תחילה את כל המסמכים הרלוונטיים מבעוד מועד, כדי שניתן יהיה להתחיל ביישום ההליכים, מבלי להמתין לאיסוף הפרטים. מדובר לצורך הדוגמא בחוזי עבודה, דיווחי מס קודמים, אישור עבודה ועוד.

 

השורה התחתונה

כל עובד שצפוי להתחיל הליך רילוקיישן, צריך לפנות לשירותיו של עורך דין מס מומלץ בשלב מוקדם ככל הניתן. שכן, זה ינתח את ההסכמים השונים, יכין דיווחים לרשויות המס ויספק ליווי משפטי מקצועי, במטרה להגן על זכויותיו של העובד. בשלב זה יש בידיכם את המידע הרלוונטי, כך שנותר לכם רק לקבל את הייעוץ בשלב מוקדם וולצאת לדרך בביטחון.

התייעצות זוגית עם עורך הדין

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא