חיפוש

אובדן כושר עבודה – כמה חשוב עורך דין שמכיר באמת את התחום?

איבדתם כושר עבודה ואתם רוצים לתבוע פיצויים? לא יודעים למי לפנות בתחום? חשוב שתדעו שעורך דין המתמחה בתחום אובדן כושר עבודה הוא  הרבה פעמים הפרמטר שיקבע האם התביעה שלכם תצליח או לא.

 

אובדן כושר עבודה – אל תישארו עם זה לבד

אובדן כושר עבודה הינו אירוע מורכב וקשה אשר נגרם לרוב כתוצאה מפגיעה פיזית או נפשית. אותה פגיעה יכולה לבוא כתוצאה מאירועים שונים כגון – תאונת דרכים, תאונת עבודה, חוויית מקרה טראומטי ועוד.

פגיעה אשר תביא להכרזת אובדן כושר עבודה, תהיה כזאת אשר בשל חומרתה אותו נפגע לא יכול לשוב לעבוד בעבודתו הנוכחי. לא מדובר רק בהפסקת עבודה מוחלטת, אלא גם במקרים של פציעה המובילה לירידה בתפקודו של העובד אשר בגינה לא יוכל לעבוד באותו אופן שעבד.

אובדן כושר עבודה לרוב גם יביא לפגיעה בהשתכרותו של הנפגע, שכן אינו יכול להמשיך לעבוד כפי שעבד. על כן, אובדן כושר עבודה הינו מקרה בגינו ניתן לתבוע פיצויים כספיים.

במידה ועברתם פגיעה אשר גרמה לכם לאובדן כושר עבודה, אל תישארו עם זה לבדכם. פנו לעורך דין אשר ילווה אתכם לאורך כל תהליך תביעת הנזיקין. תביעה ללא הסתייעות בעורך דין, תביא ככל הנראה למצב בו תזכו בפיצויים מועטים או לא תזכו כלל.

באתר https://us-lawoffice.co.il תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו על אובדן כושר עבודה ועל תביעת נזיקין בתחום.

 

האם הכרחי למצוא עורך דין מומחה בתחום?

כן, הכרחי. כאמור הגשת תביעה ללא הסתייעות בעורך דין תביא ככל הנראה לכך שאולי תפסידו במשפט או לכל הפחות תצאו עם פיצויים מועטים. יחד עם זאת, לא כל עורך דין יוכל לעזור לכם בתביעת נזיקין על אובדן כושר עבודה. קיימות התמחויות שונות בקרב עורכי דין ויהיה עליכם למצוא עורך דין המתמחה בתחום. עורך דין שאינו מתמחה בתחום עלול להביא לכך שתפסידו גם כן. התמחות עורך הדין היא קריטית להצלחת התביעה שלכם ולקבלת פיצויים שיאפשרו לכם לשקם את חייכם בחזרה.

 

ניסיון – כלי להצלחה

לא התמחותו של עורך הדין מהווה תנאי להצלחת התביעה. חשוב לא פחות הוא הניסיון שלו. עורך דין מומחה בתחום שיש לו גם ניסיון עשיר, ידע לנהל את התביעה בצורה הטובה והיעילה ביותר. הניסיון של עורך הדין שתבחרו יכול להשפיע רבות על המשפט. הניסיון מאפשר לעורך הדין למצוא את מיטב הפתרונות, להתכונן למשפט בצורה מיטבית ולהכין אתכם בצורה הטובה ביותר. הוא ידע לצפות מראש את מהלך המשפט ויהיה ערוך לכל תרחיש. לצד הניסיון, חשובים לא פחות הידע והבקיאות שלו בחוקים העומדים לזכותכם בתחום תביעת הפיצויים. ככל שיהיה בקיא יותר בחוק בהקשר זה, כך יוכל להשתמש בו על מנת להבטיח שתקבלו את הפיצויים הגבוהים ביותר.

succo / Pixabay